Участь в I турі V Всеукраїнського конкурсу ІМ.ПАВЛА Вірського

27 листопада 2016 року народний художній колектив ансамбль сучасної хореографії «Фламінго» взяв участь у першому турі V Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського (художні керівники Людмила Грищенко та Наталія Желяк). Цей державний конкурс, важливий не тільки для дітей, а й для наших керівників-педагогів. Цей конкурс має три етапи, та проходить раз у три роки. Він йде цілий рік, та протягом цього року відбираються найсильніші колективи з усієї України, як аматорські, так і професійні.

festivalyu-konkursu-narodnoyi-horeografiyi-imeni-pavla-virskogo

Свято відбулося у Будинку культури Національного авіаційного університету.
На першому відбірковому турі, який проходить по регіонах всієї України та в якому боряться професійні колективи з авторськими, ансамбль «Фламінго» продемонстрував дві хореографічні композиції «Галичанські забави» та «На Івана Купала». Номери побудовані на фольклорі, народних традиціях, звичаях та обрядах України, в них присутні сучасні винаходи нових форм у національній хореографії.

Голова Національної хореографічної спілки України Мирослав Вантух та члени журі високо оцінили художній рівень постановки композиції «На Івана Купала», його драматургію, режисуру, виразність й емоційність виконання та атмосферу танцю, а в номері «Галичанські забави» відзначили підтримки, технічну майстерність, динамічність виконання та оригінальність.
Після перегляду конкурсної програми відбулася зустріч членів журі з керівниками всіх хореографічних колективів, на якій були висловлені побажання та рекомендації щодо виступів колективів.

Вітаємо дітей, керівників і батьків колективу «Фламінго» з виходом до другого туру V Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського, який пройде травні 2017 року, і де вже будуть змагатися найсильніші колективи України за вихід у фінал, який пройде в жовтні 2017.

З нетерпінням будемо чекати другий та третій тур, в якому мі готуємось показати нові хореографічні композицій з новими сценічними образами й театральністю від нашого ансамблю сучасної хореографії «Фламінго»!

Добавить коментарий