F.A.Q.

На цій сторінці ми постараємося дати докладне визначення танцювальним термінам. щоб ми могли розмовляти однією мовою. Отже:

Гран Прі – (. Фр Гран – великий приз) головна нагорода (премія) на найбільших конкурсних заходах в галузі культури і мистецтва (фестивалях, оглядах, конкурсах), спорту (спортивних змаганнях). Детальніше на вікіпедії.

Антре – в середньовічній Європі урочистий вступ костюмованих персонажів в танцювальний або бенкетного залу. У наш час – вихід на уклін всім учасникам виступу в костюмах.

Лауреат (від лат. laureatus — увінчаний лаврами) — особа, якій присуджена державна чи міжнародна премія за видатні заслуги, досягнення в літературі, техніці, науці тощо, а також переможець конкурсів (переважно творчих). Детальніше на вікіпедії.

Репетиція – скорочено РПТ.

Постановочна репетиція – репетиція, під час якої педагог ставить і показує виконавцям елементи танцю. На якій створюються номера, спектаклі і тд, тобто керівники (в тому числі і режисер) показує комбінації і розводять номер по малюнку.

Майстер-клас – метод навчання і конкретне заняття по вдосконаленню практичної майстерності, що проводиться фахівцем в певній галузі творчої діяльності для осіб, які досягли достатнього рівня професіоналізму в цій сфері діяльності. Простіше кажучи на дітях нашого колективу ми показуємо, ділитися досвідом з нашими колегами-хореографами про використовувані методики для навчання танцям дітей різного віку в нашому колективі. Або запрошуємо відомого хореографа провести урок певного напряму для учнів нашого колективу.