Правила

Шановні батьки!

У нашому хореографічному ансамблі встановлені певні правила для того, щоб створити максимально комфортні умови для вас і ваших дітей. Ваш підпис на заяві про прийом дитини свідчить про те, що ви згодні з правилами відвідування і готові їх виконувати.

 1. Групи комплектуються за віком дітей. Групові заняття проводяться згідно з розкладом.
 2. Заняття в колективі безкоштовні, але !! Тобто фонд батьківського комітету. Ці гроші використовуються на життя колективу, витрати на пошиття і зміст костюмів, виступи. Оплата за навчання проводиться у вигляді попереднього внеску до фонду батьківського комітету колективу до 10 числа кожного місяця і має термін дії протягом календарного місяця. При несвоєчасній оплаті і відсутності дитини на заняттях більше місяця, дитина відраховується, і місце в групі за ним не зберігається. Сума оплати вирішується на зборах батьківського комітету всіх груп, і озвучується з аргументами колективу.
 3. Після тривалої відсутності дитини на заняттях (більше 3 днів) у зв’язку з хворобою, при наступному відвідуванні батьки зобов’язані пред’явити довідку від лікаря, що дитина здорова.
 4. Батьки несуть відповідальність за здоров’я та безпеку дітей до і після занять. У коридорах шуміти і бігати не дозволяється для максимального комфорту всіх учнів.
 5. Для отримання результату навчання просимо відвідувати заняття регулярно. Спізнюватися на заняття не вирішується, це відволікає інших учнів і не дає можливості підготувати м’язи вашої дитини до навантажень. У разі запізнення, дочекайтеся закінчення музики і зайдіть в клас.
 6. На заняттях всі діти повинні бути в спеціальній тренувальній формі одягу та взуття (дивіться розділ «Репетиційна форма»).
 7. У зал заходити тільки в танцювального взуття. Батьки в зал не допускаються. Всі питання вирішуються до і після занять в кабінеті викладачів.
 8. Присутність на заняттях батьків може бути з дозволу педагога.
 9. Батьки надають педагогу: домашня адреса, номер школи, номери телефонів батьків і своєчасно повідомляють педагогу про зміну даних.
 10. Заняття у святкові дні, оголошені в пресі і встановлені законодавчо зазвичай не проводяться, але перед виступами учні колективу, задіяні у виступі можуть бути викликані для додаткового тренування.
 11. Адміністрація і педагоги не несе відповідальності за збереження забутих, цінних загублених або залишених без нагляду речей. Цінні речі з роздягальні необхідно забирати з собою.
 12.  Всі діти, навчаючись, перебувають у рівних умовах. На концертах, конкурсах беруть участь ті діти, які володіють матеріалом, не пропускали занять, знають всю програму концертних і конкурсних номерів.
 13. Батьки зобов’язані особисто бути присутніми на батьківських зборах, де мають можливість вносити свої пропозиції та брати активну участь у житті школи та ансамблю.