Про нас

Ансамбль сучасної хореографії “Фламінго” створено 1998 року. Керівником ансамблю з початку заснування є Грищенко Людмила Миколаївна.

Сьогодні в колективі навчається більш ніж 250 вихованців віком від 4 до 21 років. Навчання здійснюється за авторською програмою керівника колективу “Сучасна хореографія в дитячо-юнацькому колективі”, яка передбачає комплексне навчання з хореографії та акробатики, оволодіння сучасною хореографією, що є синтезом класичної, акробатичної, пластичної, мімічної та емоційної підготовки, а також виховання вільної широкої манери виконання, яка властива сучасній хореографічній школі.

У 2005 році ансамблю сучасної хореографії “Фламінго” за високу виконавську майстерність було присвоєно  звання “Зразковий художній колектив”.

У 2009 році колектив відстояв право називатися народним художнім колективом ансамблем сучасної хореографиї  «Фламінго».

За останні 4 роки колектив значно виріс якісно й кількісно. Для всіх вікових груп створено багато нових високохудожніх різноманітних за своїм творчим рішенням концертних номерів і композицій як сольних, так і групових. Концертні виступи колективу завжди знаходять відгук в душах глядачів різного віку, вони прищеплюють любов до хореографічного мистецтва.

У репертуарі колективу представлені різні напрямки сучасного танцю: хіп-хоп, джазовий танець, модерн, диско, фрістайл, R’n’B, фанкі, контемпорарі, flyng low, народний стилізований танець.

Колектив відомий у місті, відзначається високою технікою виконання, виразністю, емоційністю, артистизмом, сценічною культурою. Впродовж останніх років ансамбль “Фламінго” був активним учасником багатьох міських,  всеукраїнських та міжнародних  фестивалів, оглядів і конкурсів сучасного танцю, на яких посідав призові місця, серед яких:

– Відкритий міський конкурс з сучасних танців “Dance+” (2004, м. Київ, І місце в номінації “Денс-шоу формейшн” у віковій категорії “юніори”);

– ІV Міжнародний фестиваль сучасної хореографії “Весна танцює” (2004, м. Київ,         ІІ місце в номінації “Стилізований народний танок” у віковій категорії “12-15  років”; І місце в номінації “Модерн-танець” у віковій категорії “12-15 років”);

– Міжнародна молодіжна зустріч “Енергія творчості”  (2006, м. Москва, диплом);

– III Всеукраїнський фестиваль мистецтв “Різдвяний Київ-2007” (I місце в номінації “Дитячий танець формейшн” у віковій категорії “ювенали”; I місце в номінації “Сюжетний танець мала група” у віковій категорії “ювенали”; I місце в номінації “Шоу-денс формейшн” у віковій категорії “ювенали”);

– Міський фестиваль дитячої та юнацької художньої творчості навчальних закладів      м. Києва “Чисті роси” (2006, I місце у номінації “Хореографічне мистецтво”);

– Міжнародний дитячо-юнацький хореографічний фестиваль-конкурс “Містерія танцю” (2007, м. Київ, диплом фіналіста);

– Конкурс “Міні-фото-теле-старт” (2008, м. Київ, диплом);

– III Міжнародний фестиваль дитячої творчості “Веселый ветер” (2008, м. Кранєво, Болгарія, I місце у номінації “Сучасний танець” у віковій категорії “13-18 років”;        II місце у номінації “Сучасний танець” у віковій категорії “6-9 років”).

– Х Міжнародний  фестиваль  дитячої  творчості  « Солне, Радость, Красота» ( 2009, м. Несебр, Болгарія, І місце у номінації «Народний танець» у віковій категорії 15-18 років; ІІ місце у номінації «Сучасний  танець» у віковій категорії 15-18 років; ІІІ місце  у номінації «Сучасний танець» у віковій категорії 11-14 років);

– Міський фестиваль дитячої та юнацької  художньої творчості  навчальних закладів м.Києва  «Чисті роси» ( 2010, I та  II  місце у номінації  «Хореографічне та модельно-хореографічне мистецтво»)

– IV Міжнародний фестиваль-конкурс «Славянкий венец» (2010, м. Кранєво, Болгарія, III місце у номінації “естрадний танець» у змішаній віковій категорії;

– Другий  Міжнародний фестиваль – конкурс дитячої та юнацької  хореографії «Падіюн – Євроданс 2010»              (1 місце у номінації «сучасний  танець» у віковій категорії  15 – 25 років»,1 місце  у номінації « народний танець» вікова категорія 15-25 років, 2 місце у номінації «сучасний танець» вікова категорія  6-11 років. )

– XII Міжнародний фестиваль дитячої творчості  «Солне, Радость, Красота» (2011,  м. Несебр, Болгарія, І місце у номінації «Хіп-Хоп, вуличний танець» у віковій категорії 11-14 років)

– X Ювілейний міжнародний дитячий фестиваль «Змінемо світ на краще!» (Україна, Крим, МДЦ “Артек”, 20.07 – 01.08 2011)

– Дитяче Євро-бачення (31.07.2011)

– ХІІІ Всеукраїнський фестиваль «Чорноморські ігри» (Премія за найкраще хореографічне оформлення вокального номеру, ІІ місце у номінації “Ярмарка”, ІІ місце у номінації “Фантазии на тему…”, ІІІ місце у номінації “Праздник непослушания”, 2011)

Діти ансамблю “Фламінго” завжди з задоволенням беруть участь у новорічних виставах Палацу:

– “Зимова казка” (2005-2006);

– “Незвичайні новорічні пригоди” (2006-2007);

– “Казка Різдвяної Зірки” (2008-2009).

Спектаклі поставлені цим колективом:

– «Сніжна історія двох сердець» (2009-2010)

– «Одного разу на різдво»  (2010-2011)

Педагоги колективу докладають багато зусиль для виховання дітей та підлітків національно свідомими громадянами країни; сприяють вихованню естетичних почуттів учнів і розвивають вміння цінувати прекрасне в мистецтві, в житті, у взаєминах між людьми. Застосовують сучасні освітні технології і методики, які дозволяють кожному вихованцю досягти високих результатів відповідно до їх здібностей і можливостей; допомагають учням зорієнтуватись у цінностях культури шляхом художньо-естетичного виховання, спілкування.

Діти та підлітки вчаться долати перешкоди та труднощі у досягненні творчої та професійної мети, підтримувати один одного, радіти успіхам. Принциповим є підтримання в колективі дружньої атмосфери між дітьми, що сприяє гармонійному розвитку особистості.

Колектив у постійному творчому пошуку, має великий потенціал для реалізації своїх задумів.