Танцювальні напрямки

Класика

Класичний танець – це основа, без якої не може відбутися жоден любитель або професійний танцівник. Саме з цієї дисципліни слід починати своє знайомство зі світом хореографії, оскільки без основ класичного танцю дуже складно опанувати іншими видами танцю. Оволодівши технікою класичного танцю, ви без зусиль зможете оволодіти та іншими видами хореографії, оскільки саме клас формує силу м’язів, їх еластичність, а сам урок побудований так, що тіло поступово і дуже послідовно розігрівається і виховується, що виключає травми і дає можливість виконувати складні елементи . Це велика гармонія поєднання рухів з класичною музикою.

Джаз

Джаз танець називають одним з найбільш вимогливих танців у світі, адже для його виконання недостатньо вивчити техніки, зв’язки і елементи танцю, а потрібно зібрати в одне ціле витривалість, силу, ясний розум і творчість. Джаз танець володіє багатим набором виразних засобів, що робить його вільним і яскравим видовищем і відкриває безмежні можливості для танцюриста. , Допомагає розвинути координацію, спритність, гнучкість, активність тіла. Ні балетні техніки, ні джазові імпровізації не обмежують виконавця якимись строгими стандартними рамками – тільки політ фантазії і сильні, пластичні рухи.

Естрадний танець

Естрадний танець – це вид сценічного танцю, невелика танцювальна мініатюра, частіше розважального характеру. Побудована на лаконічних засобах хореографічної виразності. Заняття естрадними танцями дозволяють розвинути не тільки почуття ритму, але і розкрити індивідуальність кожного танцюриста, його унікальність, цей вид танцю розвиває різні танцювальні навички, знайомлять з багатьма танцювальними техніками. У естрадному танці можуть бути присутніми елементи хіп-хопу, фанку, класичного балету або джаз-танцю. Витоки естрадного танцю криються в народній творчості – виступах танцюристів циганських і російських хорів на народних гуляннях.

Контемп

Контемп, контемпорарі (Contemporary Dance) – розглядає танець як інструмент для розвитку тіла і формування індивідуального хореографічного мови, заснований на природних для тіла рухах. Техніка спрямована на позбавлення від затискачів, стереотипів і напруг у тілі, на придбання легкості і свободи рухів, тілесне усвідомлення. Цей напрямок для тих, хто хоче не тільки створити та організувати своє тіло, але і зрозуміти його, для того, щоб вільно почуватися в навколишньому середовищі. Цей танець допомагає придбати і розвинути танцювальні та рухові навички, а також підвищити самосвідомість і самооцінку.

Акробатика

Акробатика – це сложнокоордінационниє вид спорту, який вимагає спритності, хорошої фізичної форми, особливої уважності і зосередженості, сміливості, а також уміння досконало володіти кожною деталлю свого тіла. Це не тільки корисний, але і в теж час ефектний вид спорту. Заняття акробатикою розвивають координацію, орієнтування в просторі, що і відноситься до навичок саме страховки. Не випадково в словнику слово “акробат” пояснюється не тільки, як людина, що займається акробатикою, але і просто як спритний, швидкий чоловік.