Комунікації з батьками

Шановні батьки учнів коллективу Фламінго!

Наш колектив йде в ногу з часом, і ми використовуємо всі можливості, щоб розповісти світу про нас. Також ми намагаємося оперативно повідомляти вам про зміни в розкладі, інформувати про новини в нашому колективі, поділитися фото і відео наших виступів, трудових буднів, відпочинку та багато іншого. Для цього ми підключаємо все більше і більше програм і активно використовуємо соцмережі.
У цій статті ми хочемо Вам розповісти, як організована система оповіщення в нашому колективі.соцсети-главная

Найоперативніший оповещатель нашого часу – Viber. Даний месенджер був обраний за миттєву і оперативну передачу повідомлень, за можливість групувати контакти, за досить сильну поширеність в Україні, а також за простоту використання і додаткові можливості.

 • Viber.
  a. Є загальна група «Фламінго» (група не є головною), в яку входять всі батьки, що хочуть. Якщо Ваша дитина тільки починає займатися, Ви повинні відвідати сторінку сайту електронний запис , і по кнопці – пройти електронну реєстрацію, де необхідно (за бажанням) вписати Ваш телефон прив’язаний до Viber. Після, ви можете попросити будь-якого батька Фламінго, хто перебуває в групі, щоб він додав вас в цю групу. Якщо адміністратор не знайде ваш телефон в електронній базі – Ви будуете видалені з групи. До групи не входять викладачі колективу.
  b. Є група, де кооперуються викладачі і батьківський комітет.
  c. Кожна вікова група колективу “Фламінго» має свою окрему групу в Viber. Для того щоб стати її учасником, попросіть батьків Вашої групи додати Вас.
  d. Є спільнота “Фламінго» в Viber. Всі хто хоче і може приєднатися за посиланням. Дозволено обмін емоціями у вигляді фото та відео. Дозволена реклама цікавих заходів та іншого. Дозволено флуд. При зловживанні ви можете бути тимчасово “забанені”.

Важливо! Не треба говорити “спасибі” на кожне повідомлення. Ми всі знаємо, що ви вдячні тому, хто відправив важливе для вас повідомлення в вайбер.
В основній групі не рекламуються товари, майстер класи, послуги, знайомства.
Не приймаються поздоровлення зі святами. Нас в групі більше 170 людей. Якщо кожен привітає картинкою, у кого-то зависне смартфон. :). Всі повідомлення подібного роду відправляються в личку або в своїй віковій групі.
Ні якої реклами і постів не по якій темі!
Тих хто не дотримується правил – бан на тиждень. Дякую за розуміння.

І ще, так склалося, що ми часто відправляємо інформацію пізно ввечері. Якщо Ви не хочете чути сигнал повідомлення, просто вимкніть звук вайбера на вашому пристрої.

 • Vkontakte.VK. Посилання (перейти в групу можна натиснувши на значок VK вгорі праворуч)
  Так склалося, що група в контакті у нас – сама просунута. Вся інформація оперативно дублюється в усі соцмережі, але перед усім новини публікуються саме на сторінці vkontakte. Хочете стати учасником групи колективу “Фламінго» vkontakte? Додавайтеся!
 • Facebook . FB. Посилання (перейти в групу можна натиснувши на значок FB вгорі праворуч)
  Вся інформація по колективу потрапляє також в нашу групу в фейсбук. Додавайтеся! Також блок з новинами прямо на внутрішніх сторінках сайту.
 • Twitter – https://twitter.com/FlamingoKPDU
  Ще один ресурс, на якому є сторінка нашого колективу. Тут не з’являються наші фото і відео, але якщо Ви підпишіться на наш twitter, то Ви завжди будете в курсі всіх наших постів у соціальних мережах., А також будете мати прямі посилання на всі нові фото і відео.
 • Ми є в Pinterest (перейти в групу можна натиснувши на значок Pin вгорі праворуч)
  Це молода група, і ми б хотіли, щоб ви брали участь в обміні фотографіями з виступів саме за допомогою цієї групи. Якщо ви хочете стати соавтороам наших дощок – просто напишіть нам про це на пошту (stars.flamingo@gmail.com)
 • Ми є в Instagram (https://www.instagram.com/flamingokpdu/)
  Група молода, тільки розвивається. Підписуйтесь і додавайте фото!
 • Google + . G +. Посилання (перейти в групу можна натиснувши на значок G + вгорі срав)
  Соцмережа поки не набула поширення в нашій країні, але ми себе уявляємо і в ній. Якщо у Вас є обліковий запис Google (пошта в gmail.com), і якщо вам цікаво подивитися відео, розміщені на нашому каналі youtube, і ця інформація приходила Вам прямо в пошту – підпишіться і на цю групу.
 • Youtube – без коментарів. Ссилка на наш канал Youtube -FlamingoKPDU . На всіх внутрішніх сторінках сайту – блок youtube праворуч від тексту і на сторінці “ГАЛЕРЕЯ ВІДЕО”.

Всі наші відео, які ми готові показати світу – розміщені на сторінках цієї соцмережі. Нагадуємо, що з метою уникнення – крадіжки, дублювання хореографії і постановок, а також порушення авторських прав, ЗАБОРОНЕНО самостійно викладати відео з виступів нашого колективу в будь-яких соціальних мережахБЕЗ ДОЗВОЛУ керівників!!!

Важливо! Незалежно від того, які ви вибрали соцмережі, щоб бути в курсі новин нашого колективу, не будьте жадібними – лайкать, плюсуйте, робіть репости всіх цікавих новин. Нехай Ваші друзі і знайомі бачать досягнення Вашої дитини!

P.S. Якщо робите пост, який пов’язаний з нашим колективом, не забудьте поставити хештег #flamingokpdu #flamingodance. Додатково можна поставити #танець #dance або Ваш вибір.