Клас концерт

ВІД КЛАСИКИ ДО МОДЕРНУ
12 грудня 2015 року в Концертному залі Палацу відбувся клас-концерт «Від класики до модерну» народного художнього колективу ансамблю сучасної хореографії «Фламінго» за участю всіх 11 груп ансамблю — це майже 230 дітей початкового, основного та вищого рівнів навчання.
Програма передбачала виконання класичного екзерсису, contemporary dance, джаз-танцю, вуличного танцю й акробатичних елементів. Кожна група ансамблю підготувала етюдні композиції, що відрізнялись за віком і рівнем навчання.
Глядачі з доброзичливою усмішкою спостерігали за виступом молодшого складу ансамблю, який показав композиції «Паровозики», «Коліщатка» та ін.
Із захопленням були сприйняті номер «Манекени» у виконанні Дарини Іващенко та Назара Швачко, етюд на координацію та акторську майстерність у виконанні Катерини Желяк, Анастасії Грищенко та Маріанни Майкос.
Вихованці вищого рівня навчання неперевершено виконали блоки з джаз- та вуличного танцю, продемонстрували досконале володіння елементами класичного екзерсису й акробатики. Фіналом клас-концерту стала композиція зі складними підтримками — це дійство стало справжнім видовищем для всіх присутніх.
Глядацька зала була сповнена батьків, які мали змогу оцінити досягнення своїх дітей, побачити перспективи їх подальшого творчого зростання, відчути дух творчості та натхнення, що витає в КПДЮ, а також щиро подякувати всім керівникам ансамблю сучасної хореографії «Фламінго» за їхню любов до дітей, професійну самобутність, творчість і креативність.

Фотозвіт можна подивитися ТУТ