«Зимові арабески» – ІІ Міжнародний фестиваль

З 9 по 24 лютого народний художній колектив ансамбль сучасної хореографії «Фламінго» прийняв участь у ІІ Міжнародному фестивалі «Зимові арабески», який проходив у Франції. Свою творчість колектив подарував глядачам міст Балланкур, Питивье та Иттвилль.
В рамках фестивалю організатори надали учасникам можливість ознайомитись з найвідомішими місцями Франції та Парижу. Діти відвідали Ейфелеву вежу, Лувр, Єлисейські поля, Люксембургські сади, Площу Згоди, Палац Шайо, Сад Тюїльрі, Пантеон, Нотр-Дам де Пари, Гранд-Опера, Парфюмерний Дом «Фрагонар», Монмартр, Замок Фонтенбло, побували на оглядовій екскурсії на катері по Сені.
Також учасникам фестивалю подарували день у Діснейленді. Там діти отримали масу незабутніх вражень під час катання на атракціонах та поринули у світ казок на вечірньому параді героїв диснеївських мультфільмів.
Під час фестивалю діти відвідали містечко Шалетт-сюр-Луен в якому поклали квіти біля пам’ятників Тарасу Шевченку та Запоріжським козакам.
В продовж поїздки фламінгівці ознайомились з національною кухнею, побутом та сімейними традиціями французів. В рамках фестивалю діти мали нагоду відвідати майстер-клас та знайти нових друзів у Франції. Також діти побували на оглядовій екскурсії у місті Дрезден, Німеччина.
Організатори фестивалю та керівники колективу плідно попрацювали над майбутніми проектами. Цей фестиваль став поштовхом для виникнення нових проектів, завдяки яким колектив зможе дарувати свою творчість глядачам у різних країнах світу.
Франція вразила дітей своєю різноманітністю та гостинністю, ця подорож надовго залишиться у їх серцях.