Викладачи

Грищенко Людмила Миколаївна

Грищенко Людмила МиколаївнаМає вищу освіту, в 1998 році закінчила Київський національний інститут культури і мистецтв за спеціальністю “Балетмейстер-постановник, викладач спеціальних дисциплін”, закінчила магістратуру Державної академії керівних кадрів культури і мистецтв.

У Київському Палаці дітей та юнацтва працює з вересня 1996 року, спочатку на посаді керівника гуртка хореографії, а в 1998 році стала ініціатором створення і керівником ансамблю сучасної хореографії “Фламінго”.

За роки роботи в Палаці Людмила Миколаївна зарекомендувала себе як висококваліфікований фахівець, талановитий педагог, умілий організатор, обдарований постановник.

Колектив працює по створеній Грищенко Л. М. освітній програмі “Сучасна хореографія в дитячо-юнацькому колективі”, яка була представлена ​​на Всеукраїнський конкурс навчальних програм та методичних посібників для позашкільних установ України (2004 р). Як педагог і постановник вміє розкрити творчий потенціал дитини, її індивідуальні можливості, впроваджує в процес виховання і навчання сучасні технології. У колективі підтримує кращі традиції, вміє створити атмосферу творчого пошуку, прагнення до досконалості, дружній мікроклімат в роботі з вихованцями та педагогами.

Постійно працює над підвищенням кваліфікації, відвідує семінари та майстер-класи з сучасної хореографії, зокрема: у 2005 і 2006 роках отримала сертифікати I і II Міжнародних фестивалів сучасного танцю “Відображення” (Reflection) про проходження курсу навчання на майстер-класах з техніці сучасного танцю: “Модерн-джаз”, “Джаз”, “Модерн”, “Класичний джаз”, “Фанкі джаз танець”, “Contemporary”, “Контактна імпровізація”; в 2008 році – сертифікат “UA DANCE EDUCATION” Асоціації сучасного та естрадного танцю України про проходження курсу навчання на майстер-класах з технікам “Диско-джаз”, “Хіп-хоп, фанкі”, “R’n’B”,”Арт терапія”,”Джаз-танець і імпровізація”,”Контемпорарі і Flying Lov”,”Сальса”,”Свінг-денс”,”Творча лабораторія”,”Контактна імпровізація”,”Модерн (школа Хортона), техніка release”,”Джаз-модерн”.

Людмила Миколаївна нагороджена грамотою Головного управління освіти і науки Київської міської державної адміністрації (2004.), Є лауреатом професійного педагогічного конкурсу “Кришталеве яблуко” (в номінації “Проект року”, 2007 р).

Желяк Наталія Миколаївна

Желяк Наталья Николаевна Має вищу освіту, за спеціальністю балетмейстер-постановник, викладач фахових дисциплін, у 2010 році закінчила з відзнакою Національну академію керівних кадрів культури і мистецтв і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «хореографія» та здобула кваліфікацію балетмейстер-постановник, викладач.
У Київському Палаці дітей та юнацтва працює з 1997 року.

Має грамотний педагогічний підхід до дітей, враховує їх вікові, фізіологічні та психологічні особливості. Вміє добре налагодити контакти з батьками та дітьми.

Бере участь у виховному процесі колективі. Проводила відкриті уроки, готувала методичні розробки уроків сучасної хореографії для початкового та основного рівнів навчання.

Кваліфіковано готує дітей до участі у концертно-фестивальній діяльності ансамблю «Фламінго».

Постійно працює над підвищенням кваліфікації, відвідує семінари, майстер-класи з сучасної хореографії (з отриманням сертифікатів про навчання), відкриті уроки та майстер-класи колег у Палаці. Спілкується і обмінюється досвідом з педагогами закладів позашкільної освіти.

Наталія Миколаївна нагороджена почесною грамотою Міністерства освіти і науки України (2009 р.) за високі досягнення в роботі, вагомий особистий внесок у розвиток навчання і виховання підростаючого покоління.

Цимбал Інна Вікторівна

cymbalsБалетмейстер народної хореографії, викладач фахових дисциплін. Артист.

Випускниця кафедри КНУКіМ. Викладач дисциплін «Естрадні танці», «Класіка», «Основи стилізації танцю». Займаючись підготовкою майбутніх балетмейстерів народної хореографії, завжди орієнтується на останні тенденції розвитку хореографічного мистецтва.

Серед творчих досягнень – доповнення програми предмету «Мистецтво балетмейстера» новими сучасними темами для постановочної роботи. Постановки, які створені під керівництвом Інни Вікторівни, були представлені на хореографічних конкурсах і фестивалях, де займали призові місця, а також увійшли до репертуару ансамблю.

 

 

Дорошенко Марія Вікторівна

Дорошенко МарияХореограф постановник, педагог з contemporary dance, вихованка колективу.
У 2012 році закінчила Київський Національний університет культури і мистецтв і отримала повну вищу освіту.

Вимоглива до себе, вміє досягти поставленої мети. Користується повагою та авторитетом серед педагогів Палацу, дітей та їх батьків. Характеризується як культурна, ввічлива, чуйна людина, яка переживає за роботу свого колективу і колег.

Має грамотний педагогічний підхід до дітей, враховує їх вікові, фізіологічні та психологічні особливості. Вміє добре налагодити контакти з батьками та дітьми. Завжди відгукується на прохання колег про допомогу з професійної та суспільно-масової роботи.

Брала участь у майстер-класах, які проходили в рамках Міжнародного фестивалю сучасного танцю «Contemporary dance festival» (вересень 2012) у світових хореографів по технікам Contemporary dance:
Мішель Оливі (Італія)
Джейсон Бейтель (Великобританія)
Хуго Кортез (Бразилія)
Менді Монтенез (США)