Естрадний танець

Сучасний естрадний танець – це танцювальний напрямок, синтезувати в собі самі різні стилі. У ньому можуть бути присутніми елементи класичного танцю, модерн-балету, джаз-танцю, хіп-хопу, фанку.
У сучасному естрадному танці велику роль відіграє індивідуальність виконавця. Це недивно, адже естрадний танець це не просто послідовність завчених рухів, це невелика танцювальна постановка. І виконавець повинен володіти не тільки танцювальним, а й акторським талантом.

Один з принципів, притаманні сучасному естрадному танцю, є імпровізація. Також як і в джаз-танці, виконавець повинен творчо підходити до танцю, просто механічне повторення певних па, в даному випадку недоречно. Виконавець повинен зуміти виразити себе, свій стан шляхом танцю.
На естраді важливу роль відіграє не тільки індивідуальність танцюриста, але й акторська майстерність. Справа в тому, що естрадні танці – це не просто завчені рухи, а невелика театральна постановка. І саме тому танцюрист повинен володіти не тільки пластикою, а й акторською майстерністю. Естрадний танець грунтується на імпровізації. Танцюрист повинен зуміти виразити себе, своє «я» за допомогою танцю, і просто завчені механічні рухи в даному випадку не зовсім доречно.

Заняття сучасним естрадним танцем підтримують гарну фізичну форму, покращують поставу і ходу, розвивають почуття ритму і виступають, свого роду психологічної розрядкою.