Наталя Миколаївна
Основний напрямок Джаз, Контемпорарі

Має грамотний педагогічний підхід до дітей, враховує їх вікові, фізіологічні та психологічні особливості. Вміє добре налагодити контакти з батьками та дітьми.

  

Досвід

Желяк Наталья Николаевна Має вищу освіту, за спеціальністю балетмейстер-постановник, викладач фахових дисциплін, у 2010 році закінчила з відзнакою Національну академію керівних кадрів культури і мистецтв і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «хореографія» та здобула кваліфікацію балетмейстер-постановник, викладач.

У Київському Палаці дітей та юнацтва працює з 1997 року.

Бере участь у виховному процесі колективі. Проводила відкриті уроки, готувала методичні розробки уроків сучасної хореографії для початкового та основного рівнів навчання.

Кваліфіковано готує дітей до участі у концертно-фестивальній діяльності ансамблю «Фламінго».

Постійно працює над підвищенням кваліфікації, відвідує семінари, майстер-класи з сучасної хореографії (з отриманням сертифікатів про навчання), відкриті уроки та майстер-класи колег у Палаці. Спілкується і обмінюється досвідом з педагогами закладів позашкільної освіти.

Наталія Миколаївна нагороджена почесною грамотою Міністерства освіти і науки України (2009 р.) за високі досягнення в роботі, вагомий особистий внесок у розвиток навчання і виховання підростаючого покоління.