Грищенко Людмила Миколаївна
Засновник колективуХудожній керівник колективу, відмінник освіти України

У 1998 році закінчила Київський національний інститут культури і мистецтв за спеціальністю «Балетмейстер-постановник, викладач спеціальних дисциплін.

  

Грищенко Людмила Миколаївна

Грищенко Людмила МиколаївнаМає вищу освіту, в 1998 році закінчила Київський національний інститут культури і мистецтв за спеціальністю «Балетмейстер-постановник, викладач спеціальних дисциплін», закінчила магістратуру Державної академії керівних кадрів культури і мистецтв.

У Київському Палаці дітей та юнацтва працює з вересня 1996 року, спочатку на посаді керівника гуртка хореографії, а в 1998 році стала ініціатором створення і керівником ансамблю сучасної хореографії «Фламінго».

За роки роботи в Палаці Людмила Миколаївна зарекомендувала себе як висококваліфікований фахівець, талановитий педагог, умілий організатор, обдарований постановник.

Колектив працює по створеній Грищенко Л. М. освітній програмі «Сучасна хореографія в дитячо-юнацькому колективі», яка була представлена ​​на Всеукраїнський конкурс навчальних програм та методичних посібників для позашкільних установ України (2004 р). Як педагог і постановник вміє розкрити творчий потенціал дитини, її індивідуальні можливості, впроваджує в процес виховання і навчання сучасні технології. У колективі підтримує кращі традиції, вміє створити атмосферу творчого пошуку, прагнення до досконалості, дружній мікроклімат в роботі з вихованцями та педагогами.

Постійно працює над підвищенням кваліфікації, відвідує семінари та майстер-класи з сучасної хореографії, зокрема: у 2005 і 2006 роках отримала сертифікати I і II Міжнародних фестивалів сучасного танцю «Відображення» (Reflection) про проходження курсу навчання на майстер-класах з техніці сучасного танцю: «Модерн-джаз», «Джаз», «Модерн», «Класичний джаз», «Фанкі джаз танець», «Contemporary», «Контактна імпровізація»; в 2008 році — сертифікат «UA DANCE EDUCATION» Асоціації сучасного та естрадного танцю України про проходження курсу навчання на майстер-класах з технікам «Диско-джаз», «Хіп-хоп, фанкі», «R’n’B»,»Арт терапія»,»Джаз-танець і імпровізація»,»Контемпорарі і Flying Lov»,»Сальса»,»Свінг-денс»,»Творча лабораторія»,»Контактна імпровізація»,»Модерн (школа Хортона), техніка release»,»Джаз-модерн».

Людмила Миколаївна нагороджена грамотою Головного управління освіти і науки Київської міської державної адміністрації (2004.), Є лауреатом професійного педагогічного конкурсу «Кришталеве яблуко» (в номінації «Проект року», 2007 р).

Художні керівники колективу – відмінник освіти України.