Грищенко Людмила Миколаївна
Засновник колективуХудожній керівник колективу, відмінник освіти України

У 1998 році закінчила Київський національний інститут культури і мистецтв за спеціальністю “Балетмейстер-постановник, викладач спеціальних дисциплін.

  

Грищенко Людмила Миколаївна

Грищенко Людмила МиколаївнаМає вищу освіту, в 1998 році закінчила Київський національний інститут культури і мистецтв за спеціальністю “Балетмейстер-постановник, викладач спеціальних дисциплін”, закінчила магістратуру Державної академії керівних кадрів культури і мистецтв.

У Київському Палаці дітей та юнацтва працює з вересня 1996 року, спочатку на посаді керівника гуртка хореографії, а в 1998 році стала ініціатором створення і керівником ансамблю сучасної хореографії “Фламінго”.

За роки роботи в Палаці Людмила Миколаївна зарекомендувала себе як висококваліфікований фахівець, талановитий педагог, умілий організатор, обдарований постановник.

Колектив працює по створеній Грищенко Л. М. освітній програмі “Сучасна хореографія в дитячо-юнацькому колективі”, яка була представлена ​​на Всеукраїнський конкурс навчальних програм та методичних посібників для позашкільних установ України (2004 р). Як педагог і постановник вміє розкрити творчий потенціал дитини, її індивідуальні можливості, впроваджує в процес виховання і навчання сучасні технології. У колективі підтримує кращі традиції, вміє створити атмосферу творчого пошуку, прагнення до досконалості, дружній мікроклімат в роботі з вихованцями та педагогами.

Постійно працює над підвищенням кваліфікації, відвідує семінари та майстер-класи з сучасної хореографії, зокрема: у 2005 і 2006 роках отримала сертифікати I і II Міжнародних фестивалів сучасного танцю “Відображення” (Reflection) про проходження курсу навчання на майстер-класах з техніці сучасного танцю: “Модерн-джаз”, “Джаз”, “Модерн”, “Класичний джаз”, “Фанкі джаз танець”, “Contemporary”, “Контактна імпровізація”; в 2008 році – сертифікат “UA DANCE EDUCATION” Асоціації сучасного та естрадного танцю України про проходження курсу навчання на майстер-класах з технікам “Диско-джаз”, “Хіп-хоп, фанкі”, “R’n’B”,”Арт терапія”,”Джаз-танець і імпровізація”,”Контемпорарі і Flying Lov”,”Сальса”,”Свінг-денс”,”Творча лабораторія”,”Контактна імпровізація”,”Модерн (школа Хортона), техніка release”,”Джаз-модерн”.

Людмила Миколаївна нагороджена грамотою Головного управління освіти і науки Київської міської державної адміністрації (2004.), Є лауреатом професійного педагогічного конкурсу “Кришталеве яблуко” (в номінації “Проект року”, 2007 р).

Художні керівники колективу – відмінник освіти України.